-

Boğazın eşsiz havasında, Nefis bir balık ziyafeti için sizleri de bekliyoruz.

 
       
 

1991 yılında bu yana tattırdığımız farklı lezzetlerimizi İstanbul boğazının gözde semtlerinden Yeniköy'de Kavak Balıkçısı imzası ile beğenilerinize sunuyoruz.
Çok zengin deniz ürünleri menüleri Ege'nin yöresel tatları ve mezeleri, özel tatlı çeşitleri ile titizlik, zarafet ve güvenle buluştuğu restoranımız siz seçkin konuklarına en iyileri sunmayı ilke edinmiştir.
Kavak Balık Restoran Ege'de bir tatil kasabası konsepti ile hazırlanmış dekorasyonu, fasıl dinletisi eşliğinde sizleri iş dünyasının stresinden alıp huzurlu bir akşam geçirmenizi sağlayacaktır.
Deneyimli personelimiz, ödüllü ustalarımız, vale park çalışanlarımız ve güler yüzlü ekibimizle siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan mutluluk duyacağız. 

   
       
     

Yakın zamana kadar sadece alt katta bulunan Kavak Balıkçısı diğer iki katıda bünyesine dahil ederek toplamda üç kat olmuştur, bu sayede siz değerli konuklarımıza daha rahat bir ortam sağlamış olduk.
Üst katımızda canlı müzik dinletisi fasıl başlamıştır, ayrıcalıklı yemek keyfi içinde terasımız hizmete açılmıştır.

 
 

Copyright © 2012 Yeniköy Kavak Balık Restaurant                                                                                                                                          İzmir Web Tasarım